منوی سفارشی کنار

سم موش فاکورات (برودیفاکوم)

جدید سم موش فاکورات (برودیفاکوم)

بلوک سفارشی

خدمات سمپاشی آسایش وابسته به گروه خدمات دامپروری ایران دام می باشد.کلیه کالاها و خدمات این مرکز تابع قوانیین جمهوری اسلامی ایران می باشد .

ارسال هوایی

این محصول شرایط ارسال هوایی را دارد .

ارسال پستی

محصول شرایط ارسال پستی را دارد .

مشاهده: 4218 مدل کالا: پلیت
موجودی: موجود
1 Product(s) Sold
550,000ریال
تعداد: اضافه به سبد خرید

در این بلوک در حال حاضر متن های تست قرار گرفته است که به راحتی می توان آنها را تغیرر داد یا حذف نمود در این بلوک در حال حاضز متن های تست قرار گرفته است که به راحتی می توان آنها را تغیرر داد یا حذف نمود در این بلوک در حال حاضز متن های تست قرار گرفته است که به راحتی می توان آنها را تغیرر داد یا حذف نمود در این بلوک در حال حاضز متن های تست قرار گرفته است که به راحتی می توان آنها را تغیرر داد یا حذف نمود در این بلوک در حال حاضز متن های تست قرار گرفته است که به راحتی می توان آنها را تغیرر داد یا حذف نمود. 

موش کش فاکورات پلت(برودیفاکوم) محصول کشور ایتالیا

تحولی در مبارزه با موش در جهان

دارای رتبه بندی درجه ۱ از سازمان جهانی بهداشت

دارای مجوز رسمی از وزارت جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران

سم فاکورات :

این سم ساخت کشور ایتالیا می باشد. ماده اصلی سم موش کش فاکورات ماده ضد انعقاد برودیفاکوم بوده که بر علیه جوندگان مقاوم به سایر ضد انعقاد ها کاملا موثر است . در ترکیب حبه های موش کش فاکورات ماده موثر برودیفاکوم 0/005 گرم و ماده جذب کننده در آن تا 100 گرم موجود می باشد.

ویژگی ها :

فاکورات یک طعمه موش کش آماده است که مخلوط متناسبی از مواد خوراکی و جذب کننده بوده و بنابر این برای تمامی جوندگان نظیر موش های نروژی و موش های سیاه خانگی جذاب و مورد پسند می باشد . ماده موثر موجود در فاکورات ، برودیفاکوم است که متعلق به نسل دوم مواد ضد انعقاد ( غیر مستقیم ) بوده و با خوردن یک دز آن توسط جوندگان مرگ ناشی از خونریزی داخلی رخ می دهد . این مرگ بدون درد و زجر بوده و اثر آن قطعی می باشد . به این صورت که پس از خوردن آن جوندگان دجار ضعف شده و احساس تشنگی و شوک به آنها دست میدهد . بنابراین به دنبال هوای تازه به محیط های خارج از ساختمان رفته و در محل باز می میرند.

مقدار مصرف :

مقداری از طعمه فاکورات را در محل های سرپوشیده و یا مکان هایی که برای تغذیه موش ها مناسب می باشد نظیر کناره دیوارها ، در امتداد شکستگی دیوارها ، نزدیک گودال ها ، زیر پل ها ، لا به لای ترون و شمشاد ها قرار دهید سپس هر 2 تا 3 روز حبه های فاکورات را چک کرده و تا زمانی که مصرف می شود ادامه دهید.

هیچ نظری برای این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: